Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – podinspektor ds. administracji

Dyrektor Bogatyńskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Bogatyńskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni.

Oferty na stanowisko urzędnicze – podinspektor ds. administracji – mogą złożyć kandydaci, którzy spełniają następujące wymagania:

1. Wymagania niezbędne:

1. obywatelstwo polskie,

2. pełna zdolność do czynności prawnych, oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

3. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,

4. wykształcenie średnie (staż pracy – 3 lata) lub wyższe,

5. doświadczenie w pracy: praca administracyjna

2. Wymagania dodatkowe:

1. znajomość przepisów prawa w szczególności w zakresie: ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o pracownikach samorządowych,

2. umiejętność planowania i organizacji pracy na zajmowanym stanowisku,

3. umiejętność pracy w zespole, umiejętność skutecznego komunikowania się,

4. sumienność,

5. obowiązkowość,

6. wysoka kultura osobista,

7. gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

8. znajomość pakietu MS Office, Internetu, obsługi poczty elektronicznej oraz obsługi urządzeń biurowych,

9. mile widziane doświadczenie w pracy socjalnej.

3. Zadania wykonywane na stanowisku:

1. Organizowanie, planowanie, ustalanie, rozdzielanie obowiązków służbowych w Dziale Usług Opiekuńczych.

2. Sporządzanie kontrolek pracy na każdy miesiąc tak, aby pracownik otrzymał je pierwszego dnia każdego miesiąca.

3. Sprawdzanie kontrolek pracy opiekunek.

4. Prowadzenie dokumentacji i teczek podopiecznych.

5. Naliczanie odpłatności każdemu podopiecznemu za dany miesiąc na podstawie potwierdzonych kontrolek ze stanem faktycznym.

6. Terminowe rozliczanie się z wykazów odpłatności przedstawiając miesięczne rozliczenie Głównemu Księgowemu BOPSiWR.

7. Sporządzanie sprawozdań o ilości podopiecznych oraz przepracowanych godzinach i przedkładanie do 5-go dnia po zakończeniu kwartału.

8. Prowadzenie imiennych kontrolek z otrzymywanego ekwiwalentu za odzież i obuwie robocze oraz naliczanie ekwiwalentu dla poszczególnych pracowników według „Tabeli przydziału odzieży i obuwia roboczego” a także tworzenie zapotrzebowania na przyszły rok.

9. Prowadzenie miesięcznych wykazów podopiecznych korzystających z transportu BOPSiWR.

10. Ustalanie, umawianie wizyt lekarskich, konsultacji medycznych oraz organizacja i realizacja wyjazdów podopiecznych.

11. Udział w wyjazdach z podopiecznymi na wizyty i konsultacje lekarskie.

12. Sporządzanie harmonogramów urlopowych pracowników BOPSiWR.

13. Kontrolowanie listy obecności pracowników Działu Usług Opiekuńczych.

14. Prowadzenie spisu sprzętu medycznego Działu Usług Opiekuńczych oraz wydawanie, odbiór, sporządzanie kwartalnych rejestrów.

15. Przygotowywanie sprawozdań ze szkoleń.

16. Prowadzenie korespondencji wg poleceń przełożonego.

17. Dbałość o właściwe warunki przechowywania dokumentów.

18. Segregowanie dokumentacji podopiecznych Działu Usług Opiekuńczych po zakończonym roku kalendarzowym.

19. Współpraca z innymi podmiotami współpracującymi z Działem Usług Opiekuńczych.

20. Rzetelne i terminowe wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego.

4. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

1. Praca wykonywana w budynku Bogatyńskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni.

2. Stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze oraz obsługą urządzeń biurowych w zakresie niezbędnym do wykonywania zadań. Bezpieczne warunki pracy na stanowisku. Istnieje możliwość poruszania się wózkiem inwalidzkim po budynku (platforma pionowa). Budynek jest wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych.

5. Wymagane dokumenty:

1. list motywacyjny,

2. CV,

3. kwestionariusz osobowy według wzoru stanowiącego załącznik do ogłoszenia,

4. kserokopie świadectw pracy, (lub zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę w przypadku kontynuacji zatrudnienia),

5. kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,

6. oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

7. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

8. oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

9. zgoda na przetwarzanie danych osobowych stanowiąca załącznik do ogłoszenia.

Załączniki do pobrania na stronie BOPSiWR w Bogatyni.

6. Informacje dodatkowe:

W miesiącu poprzedzającym datę opublikowania ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w Bogatyńskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni był niższy niż 6%.

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy, umowa na czas określony.

Początek zatrudnienia: 22.01.2024 r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać lub przesłać w terminie do dnia 15.01.2024 r. do godz. 12.00 pod adres: Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 14 59-920 Bogatynia w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Bogatyńskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni – podinspektor ds. administracji”.

Aplikacje, które wpłyną do Ośrodka po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Osoby, które spełnią wymagania formalne zostaną telefonicznie powiadomione o dalszej procedurze postępowania kwalifikacyjnego. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona niezwłocznie po przeprowadzonym naborze na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Bogatyńskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 14.

ZAŁĄCZNIKI:

Ośrodek RPUiPR

Ogłoszenia Urząd Pracy

Nieodpłatna pomoc prawna

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny