Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni
Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Bogatyni

Grupa wsparcia „ZwykliNieZwykli”

Grupa wsparcia „ZwykliNieZwykli” to kolejna z inicjatyw podjętych przez Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny, której celem jest przede wszystkim wsparcie rodzin w różnych obszarach związanych z rozwojem dzieci. Wiemy, jak ważne jest otoczenie opieką oraz wsparciem rodziców zmagających się codziennie z licznymi wyzwaniami, a także ze stresem wynikającym z trudnościami związanymi z troską o zdrowie dziecka z niepełnosprawnością.

Podczas cyklicznych spotkań odbywają się konsultacje ze specjalistami, ale również zajęcia warsztatowe, które pomagają jeszcze bardziej zrozumieć omawiany temat. Na warsztaty zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z niepełnosprawnościami, którzy chcą podzielić się doświadczeniami, wymienić informacjami czy po prostu zasięgnąć porady specjalistów. W ramach grupy wsparcia prowadzone są spotkania, m.in. z: psychologiem, dietetykiem, fizjoterapeutą, oraz edukatorami z różnorodnych dziedzin.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Cel Programu:

Program ma na celu wsparcie rodziców dzieci z niepełnosprawnościami w różnych, codziennych obszarach związanych z wychowaniem i rozwojem dzieci.

Dla Kogo?

Adresatami Programu są rodzice dzieci z niepełnosprawnościami z terenu Miasta i Gminy Bogatynia.

Informacje

Spotkania odbywają się w czwartki w godzinach 17:00 - 19:00, w świetlicy przy ulicy Wyczółkowskiego 42 (Szkoła Podstawowa nr 3).

Za koordynację Grupy wsparcia „ZwykliNieZwykli” odpowiada Bogatyński Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny we współpracy z Fundacją „Nasze Dzieci”.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Organizacyjno-Prawnego pod nr tel.: 75 77 72 444, 443 lub 411.

https://bogatynia.naszops.pl/n,zwykliniezwykli-spotkanie-z-fizjoterapeuta

https://bogatynia.naszops.pl/n,zwykliniezwykli-pierwsze-spotkanie-za-nami

Ośrodek RPUiPR

 

Ogłoszenia Urząd Pracy

Nieodpłatna pomoc prawna

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: